Ziedu Bāze Rīga SIA - Krāpšana

SIA ZIEDU BĀZE RĪGA interneta veikalā 31.08.2024. sadaļā "Ziedu pušķi -Īrisi" tika pasūtīts ziedu pušķis par 78 eiro, kura nosaukums bija "Īrisu un margrietiņu pušķis". Pasūtījumu lapas attēlā bija parādīts, ka pušķis sastāvēs no īrisiem un starp tiem dekora vietā būs margrietiņas. Vidēja izmēra pušķis, ko es pasūtīju attēlā bija attēlots kā pieklājīga izmēra pušķis.
02.09.2024. es saņēmu savu pasūtījumu un bija pilnībā satriekts:
1) pušķis sastāvēja no pavītušām margrietiņām starp kurām bija tikai daži īrisi;
2) Īrisi nebija svaigi - ziedlapiņu malas jau bijušas pelēcīgas;
3) Pušķa izmērs bija izteikti nīkulīgs.
SIA ZIEDU BĀZE RĪGA krāpj pircējus, jo tirgo vecus ziedus, pievilina pircējus ar neatbilstoša satura un attēlu izmantošanu produkta aprakstam.
Uz manu sašutumu, ka ziedu pušķis neatbilst saturam un aprakstam, veikals man atbildēja, ka florists pats izvēlas cik ziedus un kādus likt. Un ziedi vienmēr esot svaigi.
Tik nekaunīgu un krāpniecisku tirgotāju ļoti sen nebiju saticis.
Un galvenais, ka tika sabojāts viss ziedu dāvināšanas brīdi.

Good Intentions 03.09.2024

Ziedus no interneta labāk nepirkt un bildes vienmēr būs smukākas, kā jau visur.