www.sudzibas.lv ZGailes Metāla durvis

ZGailes - Metāla durvis

Labdien!Ja meklējat kur nopirkt durvis, tad noteikti paejiet garām šim kantorim. Es pat iemaksājot avansa maksu nesaņēmu pretī neko. Pa telefonu stāsta visu labi, bet pēc tam vajadzēja vairākas reizes zvanīt un atgādināt, ka gaidu meistaru durvju uzmērīšanai. Pretī dzirdēju visu ko (nepaspēšu šodien,būšu rīt; vai, man šodien truba pārplīsa nevaru, būšu pirmdien). Ok, atbrauca, neko nemērīja,pat nepajautāja actiņu cik augstu vajag un aizbrauca. Nu teica, ka pēc nedēļas būs durvis. Pienāca laiks, atkal pašai jāzvana, jāmeklē savas durvis. Pie telefona neviens neko nezin. Vēlāk paziņo, ka durvis ir, tik nezinām kad atvedīs, jo tagad meistars ir saslimis un nezinot kad izveseļosies.....Nu ko, lai 2016 gadā stipra veselība tam meistaram!!!!P.S. Paldies, ka vismaz avansu pārskaitīja atpakaļ.