www.sudzibas.lv "Zen" tējnīca Apkalpošana un atmosfēra

"Zen" tējnīca - Apkalpošana un atmosfēra

Vēlos izteikties par šo tējnīcu "Zen". Man jāsaka, ka biju ļoti neapmierināta pēc šīs vietas apmeklējuma, ko ietekmēja vairāki faktori. Pats iekārtojums telpās un tējnīcas darba laiks tiešām apmierina, bet tās bija tikai vienīgās lietas, kas man patika. Pirmkārt, izvēloties tēju, personāls neko īpašu nepiedāvāja un neizstāstīja par kādu tēju atsevišķi. Cukurs netika atnests un pie kases arī nebija atrodams. Mūzika bija ļoti nepiemērota austrumnieciska stila tējnīcai, vēl pie tam tā bija ļoti skaļa. Tik skaļa, ka nācās pat aiziet un palūgt, lai noslēdz nedaudz klusāk, uz ko man atbildēja, ka to viņi nevar darīt, man tā arī vairāk nepaskaidrojot. Citās vietās, mūzika uzreiz tiktu nomainīta un noslēgta pēc lūguma klusāk, bez ierunām... Vēl jāpiemin, ka vēlāk personāls sāka smēķēt ūdenspīpi un staigāt apkārt ar alkohola glāzēm, no kurām paši dzēra. Pat ja bija jau pāri pusnaktij un mēs bijām vienīgie apmeklētāji, tāda nevērība ir vienkārši nepieļaujama un rupja. Tas pilnīgi izraisīja nevēlēšanos kaut ko vēl pasūtīt vai kā citādāk. Nerunājot par to, ka tēja nebija īpaši baudāma, tā drīzāk bija bezgaršīga. Varu pateikt to, ka radās sajūta, ka neesam šajā vietā vēlami un pat traucējam personālam "izklaidēties" ar paziņām, kuras bija tur atnākušas. Beigās aizgājām tikai tāpēc, ka atmosfēra bija neciešama un mūzika pārāk skaļa.Nekad neesmu rakstījusi kādu sūdzību vai atsauksmi, bet par šo vietu es vienkārši nevarēju neuzrakstīt.

D