www.sudzibas.lv Zemgales Veterinārais centrs Slikts serviss, bezatbildība

Zemgales Veterinārais centrs - Slikts serviss, bezatbildība

03/06/2024 ar suni, 9 mēnešus veca meitene atnācām uz pierakstu pie veterinārārsta adresē: Jelgava, Krišjāņa barona iela 17, Zemgales veterinārais centrs ar Sakasītu seju, skaidroju ka visu laiku kasa to, un ar jautājumu ar ko var būt saistīts šis, saņēmām atbildi ka cēlonis var būt kukaiņu alerģija.

Sakarā ar šo, ārsts izlēma iešpricēt zāles depedin, niezes neitralizēšanai, par ko es kā dzīvnieka saimnieks, uzzināju tikai šodien telefonsarunā, zāļu precizēšanai. Protams par nekādām blakusparādībām ārsts mani brīdinājis pirms nebija.

04/06/2024 sākot no rīta, suns sāka ļoti daudz dzert, kā arī sākās urīna neturēšana. Kad es šodien sāku zvanīt precizēt zāļu nosaukumu uz klīniku, pa telefonu ārsts man atbildēja ka var būt tāda blakusparādība un vajag dot mazāk ūdeni dzert... Pēc šiem vārdiem sāku zvanīt citam vetārstam konsultācijai, uz ko saņēmu atbildi par to ka šīs zāles ir izmantojamas tikai ekstrēmā gadījumā, dzīvniekiem kam citas zāles Nepalīdz.

R