Zāģeriem.lv - Slikts serviss

Zāğeriem.lv veicu 10.07.2024. Pasūtījumu, kad nekādas saziņas nenotika 16.07.2024 e-pastā jautāju, kas notiek ar pasūtījumu? Atrakstīja, ka šodien (16.07.2024) prece izsūtī. Rakstīju trīs e-pastus. Klusums. Uzrakstīju arī lūgumu atgriezt naudu, ja nevar neko pateikt par preci. Klusums, saziņa nekāda. Jūtos apkrāpts.

Good Intentions 06.08.2024

Jāparbauda, kur sūti - ptac, melnos sarakstos, parādos. Labāk sūtīt pazīstamās saitēs un labāk kuriem tiešām ir veikali vai kaut kādas telpas. Uzcept lapu www.goodintentions.lv ar precēm ir vienkārši.

L Lerijs33 2 st atpakaļ

Kādreiz iznāk apdedzināties arī uzmanīgiem klientiem. Šī ir rūgta pieredze, vienīgi pozitīvais ir tas, ka "uzmeta" mani salīdzinoši par mazu summu.
Jautājums, vienīgi cik ilgi būs šī lapa ZĀĢERIEM.LV aktīva un cik daudz klientus vēl paspēs "uzmest"?