Z/s Ezerkauliņi - Slikts serviss

Sveiki!

Visu laiku biju pirkusi z/s ''Ezerkauliņi'' produkciju. Kādu dienu man meita pēc dārziņa vakarā saka:
"Mammu mus uz rītdienu jāuztaisa kautkāds dzīvnieks no dārzeņiem. Es šokā pulkstens 20:00 bērns mn pasaka ka vajaga kautko uztaisīt. Mājas nekā nebija,tāpēc devos uz veikalu nopirku visu ko vajadzēja, ieraugu wo z/s ''Ezerkauliņi'' gurķi, domāju paņemšu,labi visu nopirkusi devos mājas taisīt ar meitu dzīvnieku, te nu es ņemu z/s ''Ezerkauliņi'' gurķi un skatos uzlīme, ņemu nost uzlīmi viņa nenāca nost kasīju nenāca, ka beigas, bija jānoņem miza, tātad viens z/s ''Ezerkauliņi'' gurķis sabojāts. Stāsts nav par to ka gurķis bija sabojāts, bet par to ka uzlīmes nav pārdomātas un ka viegli sabojāt produkciju.

P.S Ceru kad z/s ''Ezerkauliņi'' uzlabos savas uzlīmes, vai labāk vispār nelīmēs tās :).

D