www.sudzibas.lv Vladimirs Simanovičs Naudas izkrāpšana, neatdošana

Vladimirs Simanovičs - Naudas izkrāpšana, neatdošana

Aizņemas naudu, neatdod! Mazākas, lielākas summas. Visādas atmaksas, lai tikai neatdotu naudu.. Neatbild laicīgi uz ziņām, vienmēr ir kāda izdomāta slimība, darba maiņa, algas neizmaksa, Sola naudu atdot rīt, parīt aizparīt.. Neviena no tām dienām nav īstā. Aizņemas pa 2, 3, 5 eiro un regulāri.. Jau vairāk ka gadu nevar atdot parādu. Ja jums kādam ir info par viņa atrašanās vietu, ziņojiet.

A Arpus_zonas 07.06.2024

Tāda pati situācija. Sola atdot, bet neatdod. Jo ilgāks laiks paiet, jo grūtāk ir sazināties- ziņas nelasa, kaut gan pats atrodas onlainā. Tiek izdomātas situācijas kāpēc nevar atdot- darba maiņas, slimības lapas, neapmaksāti komunālie maksājumi, tiesu izpildītāji, noslīkst telefons, asaro acis un tā bez gala.

Velvetpopstar 07.06.2024

Gan jau nav ko atdot, tāpēc atrunas.