www.sudzibas.lv Viesu Nams Krauklīši Nemaksā par padarīto darbu

Viesu Nams Krauklīši - Nemaksā par padarīto darbu

Viesu nams Krauklīši nemaksā par padarītajiem saimniecības darbiem.

Pirms dažām nedēļām saņēmu zvanu no vienu nama pārvaldnieka (izbijis armijnieks) ar lūgumu nopļaut zāli teritorijā. Piekritu nopļaut zāli, aizbraucu un vienojos par darba apjomu un cenu. Kad ierados pļaut zāli pie manis uzreiz pienāca pārvaldnieks ar stāstu, ka šodien man nevarēs samaksāt, jo neesot viņam skaidras naudas uz rokas, bet viņš samaksās man uz bankas kontu tuvākajās dienās. Piekritu piedāvājumam, nopļāvu zāli, atrādīju izdarīto darbu pārvaldniekam, viņš to pieņēma. Ir pagājušas divas ar pusi nedēļas un tā arī nekādu naudu neesmu saņēmis, vairākas reizes esmu zvanījis pārvaldniekam, no sākuma tiku barots ar atrunām, kad sāpot kuņģis, piemeklējis gastrīts, nav bijis laiks utt., šobrīd viņš vairs neceļ manu numuru. Kad pazvanījām no cita numura, tēlo nezināti.

Aizbraucot uz viesu namu Krauklīši uzreiz acīs iekrita nesazāģētu vecu dēļu un atkritumu kaudze klientu stāvlaukumā, zāle šogad ne reizi nebija pļauta (jūlija beigas), var redzēt, ka viese nama ēka ir nolietota un netiek pienācīgi uzturēta. Kad svētdienas rītā atbraucu pļaut zāli, no viesu nama steidzīgā solī prom devās angļu un latviešu kompānija, kas tur bija grasījusies svinēt kāzas, bet ieraugot sadzīves apstākļus viesu namā mainīja savus plānus.
Spriežiet paši par servisa līmeni kuru jūs varat saņemt viesu namā Krauklīši, ja viesu nams ir tādi knauzeri, ka nevar samaksāt zāles pļāvējam par viņa darbu.

G ggg123 2 st atpakaļ

Ieliec šo FB grupā : viesu nami, naktsmītnes, lai potenciālie apmeklētāji ir lietas kursā, būs daudz noderīgāk atsauksmi atstāt tur!