www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Slikta attieksme pret pacientu

Vidzemes slimnīca - Slikta attieksme pret pacientu

Jautājums vai pacientam ir jābūt ārstam, kuram pašam ir jāzin sava diagnoze un vai tiešām tev ir pēdējā elpa jāvelk kad tev pievērsīs uzmanību, ja tomēr izdzīvoji tad tevi kaunina kāpēc izdzīvoji tu tak veselāks par veselu kāpēc sauci.. lūgums aizdomājieties, ko jus tur savos kabinetos runājat. Dievi esat vai, kad kauninat cilvēkus.
Tātad Sieva aizbrauca, ar sāpēm vēderā, kuras pastiprinās īsumā apskata un paprasa, ko jūs te darāt ? Labrīt tauta mīlīši ārsti, kas ar jums? Kad tas tiek norādīts, tad tiek skaisti pateikts jūs kautko pārprotat un norādits ne mums viss tomēr ir kārtībā. Ja salidzinot ar citu slimnīcu pieredzi šādas diskusijas nav raisijušās, bet šeit ir tad kautkas nav kārtībā. Lūdzu kādu uzraudzības nodaļu uzraudzīt Vidzemes slimnīcas darbību iesūtot X pacientus, lai pārliecinātos par apkalpošanu kvalitāti, periodiski, lai tomēr rodas sajūta, kad tomēr kāds šīs iestādes uzrauga. Pie visatļautības cilvēki nav disciplinēti. Ja tomēr nav uzraudzības mehānisma, tad vairāk man nav ko teikt. Jauku jums vakaru .

05.06.2024