www.sudzibas.lv Ventspils Slikts serviss

Ventspils - Slikts serviss

Tātad.. žēl ka nevarēju pievienot atsauksmi ātrāk, bet šajā vasarā tieši pirms izlaiduma aizgāju pie frizieres "Ausmas" frizētavā "Luma". Aizgāju ar gariem, dabīgiem tumšiem matiem. Parādīju bildi kādus vēlos. Vēlējos mazliet pelēcīgu toni iekšā bet lai brūnais paliek kā "pamats". 1. Viņa pasaka ka pirmo reizi strādās uz dabīgiem matiem. 2. Viņa man pajautā "galvenais lai nav riži?" Nu lūk, parāda man aptuveno paraugu kādiem matiem vajadzētu sanākt. Laikam jau bija jāņem vēra tas teikums no viņas puses "Bet ja nesanāks tā kā gribas nebūs jau dēļ matiem jāpakaras?" Čolku griežot norādīju ka līdz zodam, beigā viņa pasmejas un pasaka ka nezina kur skatījās un ka ir nogriezta šķībi, sanāca vēl -5cm griezt nost. Bet tas šeit vel nav trakākais, pievienošu bildes lai jūs redzat cik līdzīgs vispār ir rezultāts tam ko jautāju, vāks! Šoka iespaida samaksaju un izgaju ārā. Nevēlējos vairs terēt naudu , centos mājās pati nokrāsot tumšākus un neviena, pilnīgi neviena krāsa vairs neņem pretī! Vēlprojām staigāju ar drausmīgiem matiem. Kad konsultējos ar citām frizierēm man teica ka vēlamais rezultāts noteikti bija sasniedzams ar vienu reizi. Izmesta ir nauda par šo briesmīgo darbu+par visām krāsām kursas vispar nelīdzēja. Šausmas!
Pievienoju bildes ar saviem dabīgajiem matiem, matiem kādus vēlējos un matiem kādiem iznācu ārā. Ļoti līdzigi pelēkiem toņiem ne? Turklāt sūdzību nevaru zem pašas frizētavas atstāt jo tā tiek automātiski dzēsta!
P.S pievienoju otro reizi jo pirmajā publikācijā iekopējās viss pārējais no mājaslapas.

B