www.sudzibas.lv Velocentrs Veloserviss zvanot par velosipēda salikšanu nosauc 20 eiro, bet atnesot un atnākot pēc velosipēda cena jau ir 50 eiro

Velocentrs - Veloserviss zvanot par velosipēda salikšanu nosauc 20 eiro, bet atnesot un atnākot pēc velosipēda cena jau ir 50 eiro

Sveiki,Sākās ar to, kad piezvanīju sarunāju cenu, atnācu, atstāju riteni un atgriežoties cena bija augusi no 20 uz 50 eiro par velosipēda salikšanu. No sākuma jau bija dusmīgs aizgāja pie menedžera, tas pat nepaskatījās un teica, lai paši tiekam galā, tas jau bija attieksmes jautājums pret klientu, kad nevēlas neko risināt un piedāvāt kādu variantu un beigās servisa vadītājs kļuva rupšs un teica, kad es vēl dabūšot, atcirtu atpakaļ un aizgāju prom atstājot riteni, jo tiešām dabūtu pa galvu. Vēlos visiem ieteikt citu servisu izvēlēties, jo biju gatavs pa visām detaļām pilnu cenu maksāt + 20 eiro riteņa salikšana, bet skatos, kad arī spieķi maksā 2x reiz dārgāk kā visiem pārējiem apkārt, pārējās detaļas likās pieņemamā cenā, nemaz neskatījos tālāk ;)Servisa vadītājam liekās, kad ir dievs un visu zina un jau sagatavoti dažādi teksti, lai čakarētu klientus. Piedāvājot derības pa 100 eiro vai 90 gads un 1990 ir tas pats. Īsts čakarētājs un nevienam neiesaku veloservisu viskaļu ielā. Tas, kad dara labu savu darbu nedod tiesības pret citiem un klientiem izturēties tik nievājoši un čakarējot!Servisa info, nevienam neiesaku - drausmīga attieksme servisa vadītājām un menedžerim pilnīgi vienalga par to, kas servisā notiek! Velosipēdi, detaļas, aksesuāri, apģērbi, darbnīca.Rīga, Viskaļu iela 26Tālr.:67392042 Veikals67392205 Darbnīca67554366 Vairumtirdzniecība67554399 Fakss

J