www.sudzibas.lv Vasara.lv SIA Slikts serviss, paviršība, dīvaina attieksme

Vasara.lv SIA - Slikts serviss, paviršība, dīvaina attieksme

Vērsos servisā ar krūmgrieža sajūga problēmu, pēc defektācijas meistars paziņoja ka viss ir slikti arī ar motoru{jāveic kapitālais remonts}remonts neatmaksājas. Nu labi skaidrs, tikai mājās konstatēju ka izjaucot ierīci ir izlauzta skrūve ar korpusa gabalu [par ko protams mani neviens neinformēja}, cits meistars apskatot ierīci konstatēja ka motoram kā tādam nav būtisku defektu. Vērsos atkārtoti šai servisā ar lūgumu veikt tikai sajūga nomaiņu un salabot defektācijas laikā sabojāto ierīci, sākumā jā nav problēmas, bet kad ierados veikt priekšapmaksu tka paziņots ka es pats jau sen biju izlauzis šo skrūvi un neko viņi nelabos. Sazinoties ar kādu no vadības sapratu ka viņa attieksme ir tāda pati kā meistaram. Nevienam neiesaku šo servisu ja negribat piedzīvot interesantus pārsteigumus!

( ( ͡❛ - ͡❛) 10.09.2024

Ja serviss ir autorizētais krūmgrieža ražotāja serviss, tad iesaku sazināties ar ražotāja pārstāvi Latvijā. Lai pārbauda, vai serviss atbilst ražotāja kvalitātes standartam jeb arī servisa vienīgais darbinieks ir alkāns "Juris", kura meistara prasme beidzas līdz ar cirvja asināšanu.