www.sudzibas.lv Var-C nemaksā strādniekiem

Var-C - nemaksā strādniekiem

Biju kursos, izmācījos par metinātāju.sāku strādāt metālapstrādes firmā "Var-C" Cēsīs. Neesmu nekāds profesionāls metinātājs (kā nekā tikko pēc kursiem), bet tādu attieksmi nebiju gaidījis. Pirmkārt brigadieris Helmuts, kuru ienīst gandrīz visi tur esošie strādnieki. viņš ir vnk bļauris, kurš aiziet izsūdz mazāko sāpi firmas lielajam bosam. neko nepaskaidro, vienkārši burkšķ vai nesakarīgi kaut ko saka. Pats nestrādā, bet tēlo gudru. Kad paprasu kā tehnoloģiski pareizi izurbt caurumu kvadrātveida caurulē, atbilde ir - "man tev tas nav jāstāsta".
°nākamais alga. Arī ko tādu nebiju gaidījis. Labi, esmu iesācējs metālapstrādē, bet zinu kā turēt instrumentus rokā un strādāju tiešām galvu nepacēlis.pienāca pirmā algas diena.210 Eiro uz konta. apstulbis sēdēju un nesapratu kas tā pa naudu. MĒNESI strādajot - TIEŠĀM STRĀDĀJOT. Vēlējos tajā pašā dienā pamest darbu, bet man iegrūda 100 EUR avansu, es nomierienājos un vēl divas nedēļas paliku.pagāja divas nedēļas, saņēmu ar lūgšanos pēdējo algu 600 EUR kontā un vēl 50 EUR uz rokas par trim nelegāli nostrādātām dienām. Murgs ne nauda.
Gint Vārtiņ, tu esi kā cilvēks labs, bet naudu nemaksā, tapēc nevienam neiesaku strādat Var-C.