www.sudzibas.lv Valters GR SIA Autocentrs Nekvalitatīvs serviss, nievājoša attieksme pret klientu

Valters GR SIA Autocentrs - Nekvalitatīvs serviss, nievājoša attieksme pret klientu

Biju aizbraucis pārbaudīt un uzpildīt kondicionieri. Bija veikta sistēmas hermētiskuma un funkcionēšanas pārbaude, tā rezultātā servisa īpašnieks (klientu kontaktpersona) izklāstīja, ka veicot tehnisko un datordiagnostiku sistēmā netika konstatēti nekādii būtiski bojājumi, kas aizliegtu kondicioniera uzpildi. Par pārbaudi, uzpildi, freonu un eļļu samaksāju 57 Euro. Pēc 2 dienām secināju, ka kondicionieris sāk sliktāk dzesēt, līdz 3 dienā to pārtrauca darīt pilnībā. Aizbraucot uz servisu man pateica, ka būs jamaksā atkāroti par diagnostiku, uzpildi freonu un eļļu + summa par "PILNĪGU" diagnostiku. Cilvēciski sarunāt neizdevas, tā vietā servisa īpasnieks atklāti pateica, ka mēs par velti neko nedarīsim un atteicas atzīt savu darbinieku nolaidību defekta atklāšanā.