Valsts socialais dienests - Slikts serviss

Sveicināti, sanācis tā, dzīvojis Rīga, tēvam palicis slikti, nākas atgriezties Ventspilī, beigas tēvs nomiris, ja sociālie iedevusi kopeicinjas uz berem un tā talka, protams, bērēs maksāja 1115 euro, par dzīvokļi paradi 1000 euro, palicis, bez kapeikas kabata, pēc problēmas risināšanām, pagājis laiks, est jau gribas, Ventspilī, darbu atrast nesanāk, ar darbiem aizbraucis, pat Aloja kur ļoti smuki, nav iedevuši līgumu un nostrādājis, tiri degvielai, līdz majam, vairāk notērējis, nekā nopelnījis, uzrakstījis sociālajiem iesniegumu, sēžu gaidu, est gribas, nav uz ko nopirkt, knap sazvanījos, ar sociālajiem, pateikusi, gaidiet 30 dienas kamēr izskatīs iesniegumu, tas nozīme, ka valstim cilvēku liktenis, galīgi neinteresē un cilvēki, nav vajadzīgie, nav ko est, tava problēma, ceru ka kāds pamānīs to iesniegumu un reaģēs, mans tevs nostrādājis 40 gadus un nopelnījis valstim tūkstošus, bet valsts to atgriezt nevēlas, tēva darba deveis smuki nosūtījis, galējo norēķinu, miruša cilvēka konta, kuru banka smuki nobloķējusī.

Z