www.sudzibas.lv Valsts reģionālās attīstības aģentūra Viņi nemāk uzturēt sistēmas visu laiku viņas lūst un errori

Valsts reģionālās attīstības aģentūra - Viņi nemāk uzturēt sistēmas visu laiku viņas lūst un errori

Labdien! Esmu Jānis, un vēlos iesniegt sūdzību par Valsts reģionālās attīstības aģentūras iegādāto sistēmas. Šī sistēmas nepārtraukti sabojājas. Pārbaudot mājas lapas izstrādes kodu, konstatēju, ka tas ir izstrādāts pavirši, izmantojot kopiju un ielīmēšanu no dažādiem atvērtiem resursiem. Šāda pieeja rada nopietnas drošības problēmas, un esmu pārsteigts, ka sistēma vispār darbojas. Nepieciešams pārveidot kodu, jo daļa līdzekļu tiek izšķērdēti, iekopējot nepareizās vietās un neatbilstoši veicot drošības pasākumus.

J