www.sudzibas.lv Valeks Prim Slikts serviss

Valeks Prim - Slikts serviss

Šajā servisā (pareizāk būtu teikt garāžā) darbinieki prot tikai gudri izrunāties un apvārdot klientus, bet darbus veic nekvalitatīvi un sarunātajam nevar ticēt.
Pirmajā reizē biju vienojies par konkrētu darbu un attiecīgu samaksu, bet pieprasīja apmaksāt par 20% vairāk, jo izrādās netika pierēķināts pvn.
Otrajā reizē automašīnas kondicionēšanas sistēmā tika iepildīts par 300g mazāk gāzes nekā nepieciešams. Uz aizrādījumu pārbaudīt un uzpildīt pareizi, atbildēja ka vienkārši ar sistēmas uzpildi nenodarbojas, tikai ar remontu?
Trešo reizi noteikti nevajadzēja tur braukt, bet tomēr...
No rīta atstāju automašīnu gaisa kondicionēšanas sistēmas remontam.
Iepriekš pa telefonu ar servisa darbinieku runāju, ka iespējams būs nepieciešams kompresora remonts. Teica, ka var saremontēt esošo vai nomainīt pret restaurētu, ja vajadzēs.
Vēlāk pa dienu zvanīja otrs servisa darbinieks un teica, ka tiešām ir bojāts kompresors tas nav saremontējams (sarūsēJusi ass) un tur iespējama gāzes noplūde. Automašīnu nododot servisā gan noplūde netika konstatēta (darbinieks veica pārbaudi) , vienīgi gāzes sistēmā bija par maz. Vēlāk zvanīja otrreiz un teica, ka viss esot gatavs, sistēma uzpildīta, pārbaudīta un var braukt pakaļ automašīnai.
Saņemot automašīnu izrādījās, ka nekas nav nomainīts, pieejot pie motortelpas dzirdama šņākšana un no kompresora tek eļļa un izplūst gāze. Servisa darbinieks izsūknēja gāzi un teica lai braucot, maksāt nevajadzēs.
Uz manu iebildumu, ka esmu gatavs samaksāt, bet man galvenais ir saremontēta automašīna, tiku bez maz vai izdzīts no servisa, mans auto netikšot remontēts un nekādu kompresoru ko nomainīt viņiem neesot. Mans piedāvājums sagādāt to pašam arī tika noraidīts.
Rezultātā iztērēts laiks un nauda, jo speciāli braucu uz Rīgu, uz šo servisu, kur visu varēšot sataisīt, kā iepriekš bija sarunāts. Un kondicionēsanas sistēma, kas pirms tam vēl kaut cik strādāja ir pilnīgi nelietojama.

R