www.sudzibas.lv Tvnet grupa Bērniem nepiemērots saturs un līdz ar to traumēšana

Tvnet grupa - Bērniem nepiemērots saturs un līdz ar to traumēšana

Visu dienu apollo.lv publicē ziņas, ka geji precas un tas ir apsveicami. Bērni to visu redz! Kā tieši man izskaidrot 10-gadīgajam dēlam, ko tas nozīmē? Kā viņiem būs bērniņš un tamlīdzīgi..?
Vai tiešām vajag degradēt sabiedrību, psiholoģiski traumēt bērnus un panākt, ka Latvijā dominē geji?

T

A asdasd123 01.07.2024

kas jums nepatīk eiropas vērtības ? tas ir tikai sākums .

T TJ0911 01.07.2024

O, jā! Tā tik turpināt! Ja gribas sevi izprast un pamēģināt, tad nav jau visiem tā kā kaut kāda norma jāuzliek! Nedomāju, ka visiem būtu jāliek palikt gejiem! Darat, ko gribat, visu cieņu par uzdrošināšanos, bet nevajag bojāt normālus bērnus, kas atbalsta ģimenes vērtības, nevis meklējas sava dzimuma dibenā!

T TJ0911 01.07.2024

Un nevajag savu slimību attiecināt uz Eiropas vērtībām

O oIo 01.07.2024

Autor, naktīs neej ārā.. noķers tevi un nodominēs. Kā "kā būs bērniņš"? Viens iespļaus tev ibentiņā un pēc 9 mēnešiem iznāks puika. Tu taču zini, ka puikas rodas no šokolādes cauruma un meitenes no churiņas?

T TJ0911 01.07.2024

Šo cerams nosūtīs attiecīgajām instancēm.

O oIo 01.07.2024

tu par savu homofobisko sūdzību jeb par manu tavus stulbumu ironizējošo komentāru?

ž žurcis 01.07.2024

Tas ir ļoti aizdomīgi, ka autoru šī tēma tik ļoti trigerē.

Tu kā vecāks mācies runāt ar saviem bērniem. Un ko tu teiksi, ja prasīs kā rodas bērni? Pašiem problēmas ar orientāciju, tāpēc arī uztraucies. Latentais laikam esi..

T TJ0911 01.07.2024

Nu tad varbūt pirms to oficiāli pasniedz par normu, jāievieš skolu veselības mācības programmā Izglītības Ministrijai, kā apkopt sevi un rīkotues situācijās, kad nevis dzimst bērni, bet dzimumloceklis jāievieto cita vīrieša anālajā atverē?

ž žurcis 01.07.2024

Un kas tev par daļu? Liec savu locekli citas sievietes caurumā un dzīvo vesels.

T TJ0911 01.07.2024

Šis vispār ir sūdzību portāls. Ja arī kādu kas trigerē, tad tas ir ne pa tēmu komentētājus! Tā ka chil out! Dariet savu darāmo un nelieniet, kur nesauc!

K katedd 02.07.2024

Nezinu, vai mazam bērnam daudz interesē bioloģiskās nodarbes, un kā īstenībā rodas bērni. 😄 Bērns redz divus cilvēkus, kuri mīl viens otru. Nezinu, vai jebkurā brīdī bērns domā ‘kā viņi radīs pēcnācējus’. Var but nesaprašana, kāpēc Jānītis mīl Andri, jo viņs savā dzīvē ir tikai redzējis Jāniti ar Anniņu, un tur sākas vecāku loma izglītošanā. Kā jūs radīsiet sava bērna domāšanu uz šo tēmu, ir jūsu tieša atbildība. Neredzu neko ļaunu parādīt, ka cilvēki mīl viens otru, kā arī neticu ka tur rādītu kaut kadas dīvainības.

M man 02.07.2024

Ko tad tavi bērni dara šādos saitos, un vēlāk sūdzās pa visu pasauli, ka viņam viss slikti! Labāk būtu savus bērnus pieskatījis, nē, viņš atļauj, un vēlāk sūdzās pa visu pasauli! Prātiņ nāc mājās!

T tainsīgatiesa 02.07.2024

denacifiējies tuvaka atejā, pedofil

K Krampus 02.07.2024

Nopietni... Kurš bērns sēž apollo, nu reāli nesmīdiniet. Tas mēs pēc 30 utt. ieejam izlasīt kurš skaļāk nopirdies Purvciemā, bet jaunieši, kur nu vēl bērni, neviens nesēž nekādos apollo, viņi pat facebook uzskata par pensionāru vietni. Tā ka nevajag izdomāt fufeli.

B Bеz_vārds 02.07.2024

Aizved dēlu uz erotisko masāžu pie jaunas meitenes, ja gailītis sacelsies tad viss kārtībā.