www.sudzibas.lv Turība Studenti izvarotāji

Turība - Studenti izvarotāji

Turības audzēknis no Pakistānas bija ļoti labs sākuma, bet kad mani mašīna ar varu piespieda mīlēties un pectam vienkārši izmeta uz ielas, gribu brīdināt visas naivas meitenes, šis cilvēks ir bīstams! Turībai iesaku nesniegt viņam nekādu pakalpojumus, mācās loģistikas vadību, sauc Rahmat Ulla.

27.05.2024

A asdasd123 27.05.2024

что там , местных байб уже знакомят с европейскими ценностями приезжие рахматы и кумары =) ? иронично .

A anse22 27.05.2024

A ko jus gribejat, jus panacat ka tagad Latvija ir palikusi par bedri kur brauc visi kam nav slinkums, tagad pilna riga ar šitiem džamšutiem, koriešiem, neģeriem, protams ka bus nekartibas, izvarošanas un zadzibas, un kad beigsies karš Ukraina tad iebrauks vel haholi tad Latvieši redzet kas notiks Latvija

A asdasd123 27.05.2024

главное , чтобы не русские , а там хоть джамшуты хоть равшаны . наслаждайтесь :D