www.sudzibas.lv TurboBaltic Slikts serviss, garantijas servisu nepilda, apmāna klientus

TurboBaltic - Slikts serviss, garantijas servisu nepilda, apmāna klientus

Restaurēju turbīnu caur šiem cilvēkiem - remonta laikā vel piepārdeva dpf tīrīšano jo savādāk garantiju nedošot turbīnai.

Pēctam vēl izrādījās ka jāmaina korpuss turbīnai kas vēl ir saprotams jo bija plaisas.
Dabūju auto atpakaļ, bet nedēļu vēlāk (300km vēlāk) sāka nākt skaņa no turbīnas, rakstīju džekiem lai risinātu - Saka ka tā ir jābūt.

Nu neko, braucu tālāk, mēnesi velāk skaņa vēl izteiktāka, atkal vedu atpakaļ, un šoreiz pasaka ka viss drīzāk ir mikro-plaisas turbīnas korpusā (kaut gan to jau viņi mainīja) , tāpēc tāda skaņa un neko viņi izdarīt nevar.

Paklausījos ko cilvēki runā kad auto saimnieks nav blakus caur video-reģistrātoru un noskaidrojās kamēr viņi 'testē' braukājot pakaļ omnivas paciņām pa Rīgas ielām uz 80km'/h, viņi plāno ko man pateikt par problēmu, vai nu dpf švilpo, vai vēl kas cits.

Galu galā šie paši cilvēki izdarīja testu ar blakus servisa palīdzību un noskaidroja ka ir ļoti liels spiediens turbīnā (4atm kad jābūt ap 2-2.5atm) , un viss drīzāk no tā ir skaņa, un ka iespējams kartridžš ir vainīgs ko ielika turbīnā, kaut kas saistīts ar ģeometriju tam - vai nu paši kaut ko ne tā izdarīja, vai restaurācijas sadarbības partneri ielikuši lētu ķīnieti un viss.

Protams visu šito man kā klientam neteica, labi ka bija video-reģistrātors, savādāk nekad arī neuzzinātu taisnību.

Atbildību protams neuzņemas jo restaurē ar sadarbības partneriem lieutuvā, un sūtīt turbīnu viņiem viņi negrib, jo tas jau būšot no viņu kabatas. Un tad arī aizgāja lielie plāni kā, tā teikt, apčakarēt klientu, runāja par to ka varētu teikt ka dpf ir sagāzies un švilpo un jāmaina/jāgriež ārā, vai nu trubās kaut kur caurums, vai nu vēl kaut kādas muļķības.

Protams viss labākā ideja laikam no visa bija pateikt ka ir mikro-plaisas turbīnas korpusā, 10/10. Neņemsim vērā to ka ja tā būtu, tad skaņa pazustu ilgāk braukājot kad tās plaisas aizpildītos no karstuma, bet šeit tā nav. Un vēl paņirgājās ka cilvēkam patīk ar logu vaļā braukāt vasarā, tāpēc tikai arī esot dzirdējis šo skaņu: d

nekādā gadijumā neizmantojiet šo servisu. Uzticība 0.
90' gadu kantoris.

Cenas ir daudz maz ok, bet nav arī draudzīgākas kad salīdzina ar līdzigiem, un pat labākiem servisiem. (turbīnas 'restaurācija' + dpf tīrīšana galu galā izmaksāja ap 1100 eiro, gandrīz kā jaunu nopirkt, vai vēl lētāk būtu bijis nopirkt rūpnīcas restaurētu un uzlikt, diemžēl pieļāvu kļūdu un uzreiz to neizdarīju) .

Garantiju dod, bet neuzņemās kad ir problēmas.

Video ar turbīnas gaudošanu var redzēt: