TSC autorizēts serviss - Ļoti neapmierinoši

Cilvēki - es uz doto brīdi pusotru mēnesi esmu palikusi bez telefona un man turpina sūtīt sms, ka apdrošināšanas remonts tiek pagarināts vēl uz 7 dienām. NESADARBOJATIES AR ŠO SERVISU! Mūsdienās nevar gaidīt no ražotāja detaļas pusotru mēnesi, bet no Aliexpress var gan. Turpklāt man pateica, ka nekādu sertifikātu nomainītajām detaļām saviem klientiem neizsniedz.

09.09.2024

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 10.09.2024

TSC servisa centrā izmantojam oriģinālas rezerves daļas, kuras piegādā ražotāji. Diemžēl arī mūsdienās ne vienmēr ražotāji spēj nodrošināt savlaicīgu rezerves daļu piegādi, TSC ,kā servisa centrs, nevar ietekmēt ražotāju piegādes un detaļu ražošanas procesus, kā arī mēs nevaram izsniegt sertifikātus detaļām, kuras paši neražojam. Ražotāji šādus dokumentus neizsniedz, visiem maksas un apdrošināšanas remontiem, nodrošinām 90 dienu garantiju. Apdrošināšanas remontu gadījumos, ja ilgstoši netiek piegādātas rezerves daļas, tad ir iespēja vienoties ar apdrošinātāju par citu kompensācijas veidu.

( ( ͡❛ - ͡❛) 09.09.2024

Mūsdienās oriģinālās detaļas no ražotāja, ja tas tādas piedāvā, var gaidīt mēnešiem. Lētie aizvietotāji no aliexpress atnāk nedēļas-divu laikā. Ja Jums vajag kvalitatīvi, nesiet pie autorizētā remontētāja. Ja Jums vajag ātri un bez garantijas uz kvalitāti, tad var nodod arī pievārtes servisā.