www.sudzibas.lv Trīs Sivēni Kafejnīca Attieksme pret darbiniekiem/Sia Taveli

Trīs Sivēni Kafejnīca - Attieksme pret darbiniekiem/Sia Taveli

Saja kafejnica saimnieko Ivars Tīls un Edgars Tīls vini abi ir aferistiCivekiem neadod naudu ko ir parada un aiznemas no privatpersonam lielas naudas summas un neadod Ta pat atvelk no algam nost par itka sabojatam iekartam un nav pamata atvilkumam jo nav oficjala dokumenta Vilot parakstus bez otra atlaujas: ( Nemaksa laicigi algas un kad jaizmaksa tad sten un pukst: ( tris sivenos ir aploksnu algas: ( un loti negarigi edieni esmu tur bijusi ar gimeni puzdienot bija tas kaut kas pretigs: ( neieteiktu tur iet stradat un est:)

J Jurijs Veibers 23.05.2018

Apkalpošana ļoti rūpja. Piegadātāja atved picu itka tu būtu viņai parādā. Paši kļūdas ar pasūtījumu un tad uzvedas, kā tu viņiem sejā iespļāvi. Atrod matiņu uz šķīvja,saka, ka nekas traks