Toprent / Carwiz - Slikts serviss

2021. Gada jūnijā, biju paņēmis nomā automašīnu uz dažam dienām. Mašīnas saņemšanas laikā prasīju minēta uzņēmuma darbiniekam, kādi viņiem ir noteikumi par sodu apmaksa. Darbinieks pateica, ka sodu saņemšanas diena pārsūta klientam lēmumu par sodu, kurš arī apmaksa sodu. Gadījumā, ja sods netiks nomaksāts, uzņēmums maksa no saviem līdzekļiem un par to iekase naudu par soda administrēšanu. Nomas laikā nejauši trapīju uz foto radaru. Naudas sods 40€. Paziņojuma no uzņēmuma, tika notadīts, ka tagad man ir jāmaksa naudas sods par administratīvo parkāpumu - 40€, un vēl 40€ par soda administrēšanu. Uzreiz zvanu uzņēmumam, un telefonsaruna darbinieks pasaka, ka sods jau ir samaksāts, un man jāmaksa uzņēmumam tagad jāmaksa 80€. Uz maniem iebildumiem, darbinieks pateica ka viņu neinteresē, ko cits darbinieks ir teicis, jāmaksā un viss. Es piezvanīju uz policiju, un prasīju, vai tiešām sods ir samaksāts, uz ko saņemu atbildi, ka nav un man ir jāmaksa, ja esmu bijis pie stūres. Es uzreiz arī samaksāju. Uzskatu, ka uzņēmuma rīcība ir neetiska un riebīga, un nav vērsta uz sapratīgu dialogu. Un par dažiem klikiem internetbanka vēlas nopelnīt 40€. Neiesaku šo autonomas kompāniju.

I