www.sudzibas.lv Tommy Hilfiger Pārdevējas attieksme pret klientu

Tommy Hilfiger - Pārdevējas attieksme pret klientu

12.06.24. Akropole Alfa, Rīgā pulkstens 12: 30 vēlējos ar savu ģimeni iegādāties mazdēlam vīriešu bikses. Mēs palikām šokā no pārdevējas attieksmes pret mums. Kad jautāju par bikšu izmēru palīdzību, pārdevēja nepieklājīgi atbildēja, ka nevarot palīdzēt, jo nevar noteikt vīrieša bikšu izmēru. Tāpēc ka vīrietim esot "oversize" bikses pašlaik. Pēc lūguma paskaidrot ko nozīmē vārds "oversize" (jo es nesapratu) man atbildēja: "es jau nerunāju krieviski! " pēc šī atgadījuma lika mums noprast, ka ja nezini izmēru nevari neko iegādāties šajā veikalā. Pēc mana jautājuma vai ir iespēja dabūt mērlenti nepieklājīgi tonī atbildēja, ka jā. Pārdevējas vārdu nezinu, bet kundze ar brillēm un pagariem tumšiem matiem, (gaišās džinsu biksēs) .
Lūgums nedaudz pakontrolēt kāda ir attieksme pret klientiem!

T Tautins 13.06.2024

Ar visu slikto attieksmi, Tu tāpat iztērēji lielu summu tajā veikalā... Vajadzēja tikai pačikstēt un izrādīties, ka 400 notrieci brenda drēbēs?!

H Holodilniks 13.06.2024

Menesa algu iztrieca uz 2 lupatam! :D

K Krampus 13.06.2024

Nevajag apskaust. Muļķiem grūta dzīve. Un kā saka - zem dārgām drēbēm lētu uzvedību nepaslēpsi.

H Holodilniks 14.06.2024

Ko man apskaust, noliktava pilna ar TH un Nbalance, kur apkalpoju sistemu ir.. Ar varu nepiespiestu man to nemt lidz :D