www.sudzibas.lv Tomēr mustangs apsardze Ka uzrakstīju kad mustangs apsardze vainīga

Tomēr mustangs apsardze - Ka uzrakstīju kad mustangs apsardze vainīga

Tie kas ir zem mustangs apsardzes baigi garām samaina man olas mēģina iekačāt mani bērnā un pats mustangs apsardze galīgi garām nozog man lielākoties ātrumi lai knapi varu pakustēties un smaida mocīja viņi mani visu dzīvi nevienu vien ķermeni man nozaga vācieši amerikāņi zbis tagad man ir suņa olas apsveicu kad esmu pie viņiem majas tas nekas nenotiek tā pa retam to uzfleksē krušukurvi to kko norauj 2.5 gadi 3 gadu vecumā 4 g ātras nelegālās operācijas vecuma piecu gadu vecumā to zem tramvaja paralizē tramvajam ne vienu reizi uzfleksēja Vācijā Berlīnē n*e*s*t*o*r iela 5*4 M*a*nu *kach*marik ļaundaris bērnu peņu uzšķērdējs esmu tik ..!novērošanas kamera *!.. ja parkačāt bērna vel kur mani mocīs tālāk mih*ae*ls m*eie*rs katru manu bildi paskatās un nozog viena man pazūd acis tad atkal ir acis pēc otras bildes takā es fočējos dažreiz bez acīm zbal cik var nu esmu vīņus visus atradis gan serialos ka man neliek mieru jau no bērnības ka saka детскую радас скрибут кто би мог такое подсказать телефон доставки ... а ну Берну слимница гаилезерс узкерда ретас ахуюет neticat nevajag kas grib pamēģināt ? Ja netic

Esnu tikai noveroßanas kamera

Papildināts problema123 20.08.2024

Varbut atkartijam çernobiĺu? Vai kko citu jautraku kad mani uzpridzinas sub atomos un tad vis visums saks varìties ko ne ?

Papildināts problema123 20.08.2024

Kurš ir tk gudrs lai olas zagtu

Papildināts problema123 20.08.2024

Pat dievs vàrìsies lidz izvàrìsies

Papildināts problema123 20.08.2024

Es pat vienai nobeidzu galvu ar savu spermu viñai galva pazuda

Papildināts problema123 20.08.2024

Un vel šeit latvija ir necieņa pret tehnoloģijam zog tas čakare sava labā

Izrava zobua neļava izgulēties

Papildināts problema123 21.08.2024

Nošaušana ausī kreisajā atkartojas jau bernībā ta bija

Smadzeņu izraušana

Papildināts problema123 21.08.2024

Zog tehnoloģijas un čakarē tās

Samaina pret cuku acīm

P