Tele2 - MELI!!!!

Rakstu ļoti slikto attieksmi pret kompaniju TELE2! Esmu līguma klients ar šo kompankiju un daudz gadu izmanto to pakalpojumu! Saņēmu rēķinu kur ir noradīta nepareiza un kļudaina summa! Ieprieš pie viņiem ņemu uz testēsaņu Brovi 5G rūteri un 14 dienās laika atgriežu to atpakaļ, jo solīti 5G nestrada mana lokacija ka viņi sola! Tagad saņēmu maksu par rūteri! Zvanīju uz Tele2 centra un teica ka es vairāk neka 14 dienasl ietoju to! Vot tadi MELI ir no TELE2! Nevienam neiteicu to melīgu kompaniju!

Un vēl ja planojeit ņēmt kautkadu ierīci pie viņiem uz testešanu, sagalabjaiet atgrišanas dokumentu ka Jūs to atgriežat un galbajiet to! Varbūt sanākt tads pats gadījums ka man. Tagad saņēmu tikai atvainošanas no viņiem, bet visa diena ir sabojata! Vot tada mums ir draudzīga kompanija Latvijā!

Rītdien pēc principa aiziešu ar saviem visiem ģimenes locekļiem pie cita operatora! Lai būtu viņiems macība nakotnei!

19.06.2024