www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšanas

Tele2 - Krāpšanas

Tātad uzskatu ka tele 2 ir vienkārši kārtīgs krāpšanas serviss.Īsumā par situāciju sestdien tas ir 5 oktobrī pulksten 9 no rīta tika veikta zz papildināšana caur ZZ mājas lapas tiek piedāvāts uzreiz veikt maksājumu banka citadele viss ok tā arī darām,sev bērniem tiek tādā veidā papildinātas kartes kopējā summa 21,50€.Ok no bankas naudas novelk viss kārtībā paiet laiks mēģinu zvanīt bet nekā atvieno hmm parbaudu bilanci ja pa nullēm,ok pienāk vakars dārziņos ar tele 2 informācijas telefonu (labi izpalīdzīga kaimiņš iedod pazvanīt jo pašam nav iespējams to izdarīt)operators paskaidro iespējams kkadas kļūda lai gaidot līdz rītam un ja no rīta neesot konts papildināts lai zvanot,ok runāts darīts pienāk 6 oktobra rīts nu jazvana darba pienākumi tādi bet še tev atkal nekā nekur nav iespējams pazvanīt konts joprojām tuks,neko atkal zvans tele 2 šoreiz jau cits operators metās virsū ka tā neesot tele 2 vaina bet gan mūsu,kā var būt mūsu vaina ja maksājumi ir veikti numuri kurus jāpapildina pareizi tad kur kāda var būt lietotāja vaina,pacietības mērs pilns pienāk 6 oktobra vakars zvanu atkal tele 2 nu jau saņemu atbildi lai dodos uz tele 2 centru ar maksājuma uzdevumu,labi pacietības mērs pilns dusmu pilns sešos auto un tagad 50km uz vienu galu braucu uz tele 2 aizbraucu stāstu situāciju radu maksājumu uzdevumus un ko es pretī sanemu (a ko man tagad darīt ko tagad tu no manis gribi).Vai tiešām tele 2 nenes nekādu atbildību kas tagad segs morālo kompensāciju degvielas izdevumus kaut kādu iemeslu dēļ kas galīgi patērētāju neinteresē ja reiz maksaju par pakalpojumu tad kāpēc tas netiek nodrošināts?

13 st atpakaļ

G