www.sudzibas.lv Superzebra Aizdomīgs sūtījums

Superzebra - Aizdomīgs sūtījums

Uzmanieties no šīs superzebras! Pasūtīju mazdēliem dāvanas, kurjers piegādāja, it kā visam būtu jābūt ok, bet... Iepakojums necaursīdīgs, uztausti aizdomīgs, kurjers atvērt neļauj (viņu es nevainoju) . Par cik sūtījums uz pēcapmaksu, tad gribu gan redzēt saturu, jo jāmaksā vairāk nekā 50€, "kaķi maisā" nepirkšu, bet nevaru, sūtījumu noraidīju! Rodas pamatotas aizdomas par krāpšanu, sevišķi pēc atsauksmju palasīšanas, par šo tirgotāju! Esiet uzmanīgi!

U

K katedd 04.07.2024

Rakstījāt, ka kurjeru nevainojat, bet jūsu situācija ir saistīta ar piegādātāju, nejau ar pašu firmu. Pēc lasītā, nevar saprast, vai preci veda firmas kurjers vai kāda cita kompānija. Tas, ka nevarat vērt vaļā sūtījumu pirms esat samaksājis ir piegādātāja noteikums, lai pēctam kad jūs vairs preci negribat, pēc viņas atvēršanas, šis kurjers neuzņemas atbildību par ‘sabojāto preci’.