Sujmasinas.lv - Krāpniecība

Šie tirgotāji cenšas gūt sev labumu pie katras izdevības, apkrāpjot klientus: ne tikai, sniedzot nepatiesu informāciju, bet arī negodīgi samainot jaunas detaļas pret vecām. Pat atverot iepakojumu pircējas klātbūtnē un pārbaudot iekārtas darbību, pamanās atnest no palīgtelpas lietotas, jau bojātas detaļas un samainīt. Vēlāk, kad atnesu remontēt, uzbrūkošā tonī man pārmeta, ka es neesot redzējusi, kāda tā plastmasas pēdiņa (Pārdevējas samainītā) izdilusi! Protams, ka operāciju, kurai nepieciešama šī pēdiņa, kvalitatīvi nevarēja veikt, tādēļ atvedu uz garantijas remontu, kopā ar paraugu. Paraugs tika izmests un man centās atdot iekārtu ar nošūtu pavisam citu operāciju! Tad es sapratu, ka jāiesniedz iesniegums, ja reiz cilvēki mutiski nesaprot, taču arī to šajā firmā neprot pieņemt likumā noteiktajā kārtībā, turklāt parakstās tikai ar iniciāļiem... Pēc otrā piegājiena man atdeva iekārtu ar nošūtu vajadzīgo šuvi, bet uz pavisam cita auduma un ar viņu savākto, labo pēdiņu. Mīkstais audums, kuru atnesu, tika ignorēts un uz tā, turklāt ar izdilušo pēdiņu, iekārta joprojām nešuj. Lai gan zem pēdiņas ar nodomu bija palikta plata auduma strēmele, redzēju uz augšējā vāciņa švīkas, ko centos noberzt, taču vēlāk izrādījās, ka tas ir saskrāpēts. Lai to slēptu, telpā bija puskrēsla ar ieslēgtu tikai vienu lampu... Es atnesu remontēt pilnīgi jaunu iekārtu, bet saņēmu saskrāpētu, turklāt vēlāk man bija jānoklausās apmelojumi, ka paši vedot esot saskrāpējuši (Pārvalkā)! Tieši tādi skrāpējumi bija iekārtai, kuru viņi veikalā izmantoja demonstrēšanai. Tai arī atceros, ka bija ielauzts noņemamais priekšējais vāciņš. Acīmredzot, tieši to viņi bija uzlikuši iekārtai remonta laikā un ļāva man to aizvest mājās. Pēc tam zvanīja: "jums tur ir uzlikts vāciņš, bet jums jau tāds ir mājās - atvediet mums to! " skaidri bija noprotams, ka viņi cer dabūt vēl arī manu veselo vāciņu. Nelieši! Augstprātība attieksmē pret klientiem ir tīrais sīkums uz šo tirgotāju neprofesionālo un blēdīgo darbību fona!

S Spole 18.12.2015

Nosaukums nepievienojās - SIA "Kanva".