www.sudzibas.lv Strong apsardze Maksa kapejkas-pienakumi loti daudz

Strong apsardze - Maksa kapejkas-pienakumi loti daudz

Man stasta agrak par ''strong apsardze'',ka tas ir slikta firma.Tapec ka vini maksa saviem darbniekam kapejkas un maksa ne caur kontu bet uz rokam.2022gada es atnaksu uz Lielvardes 136,lai stradat sita firma.Man pajautaja ir man sertefikats apsardzes vai nav.Pec tam vini saki,ka sargat vajag garazas kooperativi.Un ka sitais slakbaumu vajag celt augsa-leja ar rokam.Ka viniem nav pulta un nosauc manu algu.Apmeram bija 300-350 euro.Un priksnieciba saka,ka atri no rita daudz masinas,ka diena vajag celt sito slakbaumu loti loti daudz.Vairak neka 100.Kada jega ir stradat par sitam kapejkam,un ja tev vel ir apsardzes sertifikats.Tikai mulkis tur strada,Viniem zel naudas,instalet auomatisku pacelosanas slakbauma.Reali bedigi cilveki kur tur strada.

podolansmaksims1 3 st atpakaļ

lielvardes 136 sitais objekts