Smārdes Krogs - Apkalpošana

Šad tad braucot garām šai visnotaļ ārēji simpātiskajai ēdināšanas iestādei. Iedomājos kāpēc te tik maz apstājas mašinas ( tātad nav apmeklētāju) šodien beidzot sapratu - apkalpošanas līmenis tik zems, ka turpmāk šai iestādei braukšu garām un ļoti iesaku to darīt arī citiem, ja negribat sabojāt sev noskaņojumu. Pasūtot alu pudelē, tā saucamā bufetčica nolika pudeli mums uz galda, nometa ar blīkšķi metālisku korkviļķi un paziņoja, ka viņa alu nedzerot, ka šeit nav restorāns - tāpēc taisiet paši vaļā pudeli. Es savā garajā mūžā neko tādu nebiju redzējusi, tāpēc izteicu savu sašutumu. No blakus galdiņa atskanēja tekstiņš: nepatīk, nebrauc uz šejieni! Bufetčica, protams, aizskrēja paskaļi noziņot uz virtuvi, ka te viena "dullā " atbraukusi. Un vēl - bufetčica bija tā ģērbusies, ka kauns šai ēdināšanas iestādei! Trenuškas, gumijas iešļūcenes un vestīte - taisni kā uz kūti govis slaukt! Esmu daudz braukājusi un ēdusi dažādās eiropas vietās, tāpēc tiešām žēl, ka apkalpojošajā sfērā strādājošie mūsu valstī ir tik zemā līmenī! Kauns, kauns! Ceru, ka šīs iestādes saimnieks kaut kā reaģēs uz šo manu repliku. Bet labāk - izsalkušie! Brauciet tālāk, pa ceļam uz ventspili ir daudz jaukas vietiņas, kur patīkami iegriezties un atgriezties vēl!