Sintija Šķute - Krāpniece

Sintija šķute lieliska mele krāpniece, labāk ar šo personu nesaistīties.
Apzināta maldināšana, gūt negodīgu nelikumīgu labumu uz citu rēķina.
Izpaužas finanšu krāpšana, akadēmiskā krāpšanā, tiešsaistēs utt.
Vienkārša vēlme izskatīties labāk citu acīs, manipulē ar citu rīcību, vienkārši rada nepatiesu priekšstatu.

A arnis arnis 01.06.2024

Ļoti slikts cilvēks

A anse22 02.06.2024

Eduards tevi abižoja
Sintija tevi atšuva
Darba tevi apņirdz
Nabaga cilveks ka tev dzivite neiet😁😁😁
Beidz dzert un galvu izarste!

A arnis arnis 20.06.2024

Neiesaku nevienam uzņēmējam vai privātpersonai veikt jebkādu sadarbību ar cilvēku Sintija Šķute, kā arī neuzticiet savu īpašumu, šim cilvēkam. Nākotnē jums šis cilvēks var izmaksāt dārgi, būsiet izvazāts pa visām iestādēm ar nepatiesu liecību sniegšanām un safabricētiem video un audio ierakstiem, šantažējot, ar vēlmi izspiest naudu un draudot ar valsts iestādēm. Vienkārši zaudēsiet daudz laika un nevajadzīgus līdzekļus, pēc tam risinot sekas bez kurām vienkārši varēja iztikt. Šis cilvēks Okšķērē pa visām malām, noklausās jūsu un apkārtējo cilvēku sarunas, ļoti ziņkārīgs. Vienu vārdu sakot neielaidieties ar šo cilvēku, būsiet tikai zaudētāji. Sākumā cilvēks izrādījās tik pūkains un izpalīdzīgs, bet patiesībā nevis ir tik Skaisti kā gribētos.
Pluss vēl ejot prom no jūsu īpašuma kaut ko paņems līdzi, kā arī naudu ko aizņemsies no jums, atpakaļ neceriet atgūt. Viņa meklē upurus visos iespējamajos interneta portālos.