Sikumi.lv - Krāpšana

Liels un nepatīkams bija pārstigums, kad no omnivas tika izņemta prece max 3 eur vērtībā, bet par kuru bija samaksāts 50 eur + sūtījuma izmaksas. Krāpšana. Bildes neatbilst patiesībai. Pasūtīju NEOKUBS PRĀTA SPĒLE KONSTRUKTORS PIEAUGUŠIEM – NEODĪMA MAGNĒTU NEOCUBE.

02.07.2024

Atbilde no Sikumi.lv Dāvanu veikals - noliktava Pārstāvja atbilde 02.07.2024

Labdien, kas tieši šajā precē jums šķita ka tik nesakrīt ar jūsu izvēlētas preces aprakstu, ka vajag rakstīt sūdzības nevis vienkārši atgriezt preci?

Atbilde no Sikumi.lv Dāvanu veikals - noliktava Pārstāvja atbilde 02.07.2024

Labdien,

acimredzams, ka jūs esat kaut ko nepareizi sapratusi, tāpēc mums ir rādījusies šī situācija.

Jūsu izvēlēta produkta aprakstā tika norādīti izmēri:

5 mm x 216 gab. neokubs caurspīdīgajā plēvē - 50 Eur

Un tieši to jūs arī saņēmāt. Līdz ar ko mums nav saprotama jūsu pretenzijas iemesls. Lūdzam to paskaidrot.

Bet kas attiecās uz valstī prementajiem noteikumiem, tie ir norādīti zemāk un tā informācija tika ievietota pasūtījuma apstiprināšanas e-pastā

CENA 1,98 euro v TEMU