SIA''Arizona'' apavu veikali - nekvlitatīvi apavi

Veikalos tika pirkti zābaki. Vieni izjuka pēc gada. Otri - pēc 2 mēnešu valkāšanas. Valkāti zābaki tika sausā laikā, kopti, bet- āda uz zābaka virsmas atplīsa no šuves. Veikals atteicās zābakus mainīt, sakot, ka - pati vainīga! Šoreiz mērs bija pilns un vērsos Patērētāju Tiesību aizsardzības centrā. Viņu veiktā ekspertīze secināja, ka tas ir rūpniecisks brāķis. Iesneidzu visus dokumentus un apavus veikalā. Tur rupji man ''silti ''ieteica, lai uz mūžu aizmirstu ceļu uz viņu veikalu! To arī protams ievērošu. Iesaku visiem, kam saskare negatīva bijusi šajā veikalā vērsties PTAC- tur, lai arī tas ir laika ietilpīgs process, strādā zinoši eksperti un tiešām pārstāv mūsus tiesības!

D

_ _Anne_ 16.12.2012

Prieks, ka vismaz kāds turpina cīnīties un aizstāvēt savas tiesības, ja tā rīkotos lielākā daļa patērētāju, tad tik nekvalitatīvus apavus Latvijā vairs netirgotu!