www.sudzibas.lv Sia Zeļļi Krāpšana par naudām apvaino zādzībās un tpc neizmaksā algu

Sia Zeļļi - Krāpšana par naudām apvaino zādzībās un tpc neizmaksā algu

Sveicināti gribu pabrīdināt cilvēkus no šīs firmas iesākumā bija super likās atradis foršu priekšnieku, rezultātā kā sākas runas par naudas izmaksām rodas domstarpības es visu ļoti precīzi rakstīju cikos sāku darbu cikos beidzu, ko darījis, bet viņš pie naudas izmaksas datuma pateica ka viņš maksā pēc gps tas ir precīzs jā piekrītu bet kad es viņu bieži dabūju kkur gaidīt jo viņš laicīgi nevar visu saorganīzēt piemēram detaļas degvielu u. T. T tad jau gps neiet bieži tā bija nosūtot savu darba darīto sarakstu kaulējās rezultātā man nācās atvadīties no 13 stundām kas ir naudas izteiksmē 126 eiro, jo vajadzēja naudu maksāt kredītu un rēķinus un protams dzīvot, darba līgumu prasīju pusotru mēnesi tā arī nedabūju izrādījās 2as nedēļas biju Latvijas valsts mežiem nogrēderējis ceļus beidzis greiderēt kad tik parādījās ka esmu pieņemts darbā, ejot darbā man teica iedos darba auto vw passat b5 1.9tdi kurš bija jāsavāc Turlavā aizbrucām ar tēvu pakaļ ieraudzīju gandrīz noģību riepas mīkstas salons kā cūku kūti piekrāmēts ar netīriem ediena traukiem kuri bija sapelējuši smirdēja mašinai nebija dzīvas vietas piedarbināt nevarēja jo akulmators bija pilnīgi sauss ar tēvu vilkām bet uzvilkt ar neizdevās rezultāta vilkām 50km uz mājām ieliku citu akulumātoru viss kārtibā iztirīju salonu, konstatēju vēl daudzas lietas kuras otrā dienā noziņoju rolands zauers priekšsēdētājs teica detaļas nopirks ja es sataisu viņš samaksās viņam vienalga vai man maksā vai servisam sataisīju protams savās likumīgās brīvdienās ziedoju un arī tēvs daudz palīdzēja, kad vajadzēja maksāt pateica esot es darba mašīnu taisījis jā piekrītu bet es pat ar viņu nebiju braucis un novedis līdz tādam stāvoklim, protams atkal nekā naudu nesaņēmu, un tagad arī nevaru algu saņemt jo viņš uzskata ka tai darba mašīnai esmu izzadzis akulumatoru jo bijām pēc tām iepriekšējām ielicis jaunu iedeva man lai varu savākt savo atpakaļ, un esot zadzis degvielu viņs neatdekvāts cilvēks apgalvo ka 1.9tdi motors man esot tērējis 15ltr uz 100km kuram patiesais patēriņš 5/6ltr uz 100km, un tas sākās jo atkal iedevu aprīļa mēneša darba nostrādātās stundas un negrib makšat pateica lai atdodu akulumātoru būs nauda, sanāk tagad ka lai tiktu pie naudas man jāpērk akulumātors un janodod viņam, otra galējība neizmaksā nau par ko nopirkt, man jāmaķsā ikmēneša rēķini un kredīti nau par ko un ne viņam ne bankām par to galva nesāp, viņam arī ir tagad krimināllieta ierosināta, jo vienam strādniekam kuram ar to akulumātora zadzību piedēvēja salauza vaiga kaulu izdarīja miesas bojājumus sitot par ko man iepriekš zvanīja un lielījās rolands zauers, to akulumātoru viņs pat nezin kam piesiet, neesmu redzējis vairs to mašīnu vai vispār tas akulumātors bija nomainīts kā viņš Saka, jo man jau bija iedots cits auto kurš bija arī drausmīgā stāvokli un gribēja pirkt detaļas lia sataisu pateicu, lai ved uz servisu man ar vienu reizi pietika ka piekrāpa, arī bieži viņš neatceras ko teicis dikti mīl alu dzert un braukt pie stūres neizsakāmi daudz melo ka aizmirst ko kuram teikt un sapinās savos melos, zinu cilvēkus kuriem ir bijušas līdzīgas problēmas un ir slikts viedoklis esiet uzmanīgi

Papildināts lieģis 12.05.2024

pielikumā ar viņu vairs nevaru sazināties jo nobloķēja manu numuru un sociālos tiklos

Papildināts lieģis 12.05.2024

protams maksāt grib aplokšņu naudas piedāvā avansus kurus skaita no privātā konta es pirmā reizē to sapratu un teicu lai skaita no firmas konta un kā avansu

Papildināts lieģis 16.05.2024

vēl biju aizbraucis uz darbu 26.04.2024 pats Rolands Zauers iepriekšējo dienu strādāja stādīja eglītes vakarā atsūtīja sms ka no rīta kad aizbraukšu lai sasmērēju traktoru ļoti nepareizi izdarīja nu labi no rita 26.04.2024 esmu klāt protams smērēju traktoru ieraugu ka stādāmai galvai pēdai tek eļļa ārā gar cilindru labi dodu viņam priekšniekam ziņu izskan teksts jāņem nost protams to zināju jo Latvijas Valsts Meža meistars ienāktu cirsmā ieraudzītu vēl uzliktu sodu,labi remontējos un sitot bultu ārā cilindram aizsitu ar āmuru lielo garām un sev pa roku bet ar mokām noārdīju saliku detaļas darba mašīnā un no Zirņiem braucu uz Talsiem tadā bija viņa komanda biju aizbraucis līdz Kabilei priekšnieks zvana ka ja es saskrūvēt nevarēšu tad neesot ko braukt uz Talsiem jo viņš zināja ka roka traumēta jo devu ziņu par notikušo,rezultātā vedu atpakaļ uz mežu detaļas nolikt pie ekskavātora,lai brauktu uz tuvāko slimnīcu tas bija uz saldus,jo biju plānojis tikt līdz Talsiem tur doties uz slimnīcu,kamēr es Saldus slimnīcā pie ārstiem uz rentgenu viņš noziņojis grāmatvedei,lai atlaiž mani no darba,lai nau atbildīgs par notikušo un man nevienu vārdu neteica un protams nau ne algas aprēķins ne slīmības nauda,bet ārsta slēdziens man ir un fiksēts ka tā ir darba trauma un to iesniegšu policijai un darba inspekcijaipienaca algas diena 15.05.domāju kas notiek ka nau nauda iedomājos apskatīties ja sen kā esmu atlaists,bet aprēķinam vienalga vajadzēja būt pajautāt kpc nevaru jo nobloķējis visur kur vien var