www.sudzibas.lv SIA www.tv-shop.lv patērētāja tiesību pārkāpums

SIA www.tv-shop.lv - patērētāja tiesību pārkāpums

Piedāvā preces, apvārdo, sola bezmaksas piegādi, es piekrītu, bet otrā dienā no rīta, kad piezvanu, neļauj atteikties. Draud ar policiju un pieprasa maksu par piegādi, kura vēl nav notikusi, jo prece jau esot nodota kurjeram. Sarunas esot ierakstītas, lai gan neviens par to, ka ierakstīs sarunu, mani nav brīdinājis. Pirms sarunas obligāti ir jābrīdina, ja vēlas ierakstīt sarunu.
Man kā patērētājam ir tiesības atteikties no preces, par kuru vienojāmies attālināti pa telefonu. Varēja brīdināt, ka atteikuma gadījumā, būs jāmaksā par kurjera pakalpojumiem.
Kurjers protams neatbrauca, jo sūtījums tika atsaukts, un prece tika nogādāta atpakaļ. Toties rēķins par kurjera izsaukšanu tika iegādāts, lai gan , ne jau es izsaucu kurjeru, bet to noorganizēja piegādātāji.
Vai man jāmaksā rēķins par kurjera izsaukšanu, kā rakstīts rēķinā, ja es to kurjeru neesmu izsaukusi un kurjers pie manis nav ieradies.
Sūtījuma izsekošanā var redzēt, ka sūtījumu kurjers ir paņēmis, bet pēc tam atgriezis atpakaļ un uz manu norādīto adresi nav vedis. Ja nu vienīgi pavadājis mašīnā, vedot citus sūtījumus, bet uz manu pilsētu vispār nav braucis.

D

Arkukušjans 2 st atpakaļ

Jums šis rēķins nav jāmaksā. Varat saburzīt un izmest :D Aizsūtiet uz PTAC, lai piepras skaidrojumus.