www.sudzibas.lv SIA "Well-Looking" Neadekvāta apkalpošana

SIA "Well-Looking" - Neadekvāta apkalpošana

Tātad, vasaras sākumā caur kuponiem iegādājos meitenei kleitu. Sākumā viss it kā labi, saņēmām kleitu, bet diemžēl nebija īstais izmērs. Devāmies atgriezt kleitu, bet mūs pierunāja, lai mainām preci. Izvēlējāmies citu modeli kas nebija uz vietas un teica ka divu nedēļu laikā tiks nogādāts līdz mums. Tā pagāja divas nedēļas, tad vēl divas nedēļas un nolēmu pazvanīt pats. Atbildēja, ka esot pazaudējuši manu telefona numuru un pasūtījums esot aizkavējies būšot pēc divām nedēļām un noteikti došot ziņu. Gaidījām līdz pados solīto ziņu un tā pagāja vēl mēnesis. Beigu beigās apnika gaidīt un atkal zvanīju pats, šoreiz teikdams, lai atgriež naudu, jo vasara ir beigusies un vēljoprojām neko neesmu saņēmis, atbildēja, ka jāuzraksta preces atgriešanas iesniegums ( kuru neprasīja rakstīt kad atdevām sākotnējo preci- kleitu ) un nauda tiks atgriezta pāris dienu laikā. Ir pagājušas jau divas nedēļas un nekādu naudu neesmu saņēmis. Vakar zvanīju un teica, ka esot aizmirsuši par mani.
Tāds lūk ir Latvijas godīgais SIA. Neiesaku sadarboties, jo šeit var iegūt tikai liekas galvassāpes, un beigās pat nebūs nauda aspirīnam.

Veiksmīgu Jums visiem dienu!