SIA Powermetal - Krāpšana

Metāla apstrādes cehs, metināšana slīpēšana, urbšana. Uzņēmums uz maksāt nespējas robežas, maksātnespējīgs. Uzmanīties ja stājoties tur strādāt, aizejot prom, uzteicot vai abpusēji vienojoties, varat nesagaidīt ne aprēķinu ne godīgi nopelnīto naudu. Vadība 3 akcionāri atrunājis kā vien var. Piesargieties Gatis Bogdanovs. , Jānis Zelčs. , Dace Zelčs. Cilvēkus atstāj bez uzturlīdzekļiem. Ir ziņots darba inspekcijā.

G Guņča S.... 3 st atpakaļ

SIA"Powermetal"-Paiet apmērm pārs mēneši,šo pašu krāpnieku vadībā tiek uzkārta SIA gaisā,vai pamet.Maina nosaukumu izcepj jaunu-SIA ALFA FUTURE. SIA ražotne atrodās Rembates pag.Rembatē "Guļbūves"garajā ēkā,darbības veidu nemaina turpina darboties ar metālapstrādi un metināšanu .Esiet modri kāpšanās ir viņu zirdziņš
Lūk kā jāstrādā,kur skatās Valsts ieņēmuma dienests?Laikam tur kur saule neiesīd-Guļbūvēs.Paldies kas saprata.