www.sudzibas.lv SIA "NATISA" Некачество и брак!

SIA "NATISA" - Некачество и брак!

Магазин SIA"NATISA" Ilūkstes 107 Rīga (это юредический адрес), а фактический Nīcgales iela 2 (здание магазина Минск) торгует неквалифицированной обувью и отказывается менят и возвращать деньги за приобретенную обувь (босоножки) и ещё обманщики, что делают экспертизу, а документы не показывают и грубят, чтоб шли и делали сами (цена экспертизы от 20 лат). Не советую там покупать обувь!!!
Veikals SIA"NATISA" (faktiskā adrese Nīcgales iela 2 - veikala Minska ēka) pardot nekvalifīcetus apavus un atteicās mainīt un atgriezt naudu par nopirktiem apaviem un vēl melo par to, ka taisīja ekspertīzi, bet dokumentus neparāda. Runā, lai ietu pati taisīt ekspertīzi (ekspertīzes maksas cena no 20 Ls). Būsiet uzmanīgi, kad iesiet tajā veikalā un taisīsies nopirkt sev kaut ko uz kājām!!!

O