www.sudzibas.lv SIA Lokširs Krāpšana, finanšu piesavināšanās

SIA Lokširs - Krāpšana, finanšu piesavināšanās

Profesionāls manipulēšanas un krāpnieku kantoris – SIA “Lokširs”, Indriķa iela 7A, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004

Netiek maksāts apakšuzņēmējiem, ņemot vērā zemāk minēto shēmu.

Līgatnes rehabiltiācijas centra būvobjektā tiek apkrāpti apakšuzņēmēji – No ģenerāluzņēmēja SIA Lokširs puses.

Profesionāli manipulatori: Leonīds Skļobenko, T.29213362 (uznēmuma īpašnieks), Maksims Dobenbergs, T.28396328 (projektu vadītājs, cepuri nost viņam – super ultra manipulācijas eksperts), Tatjana Čistjakova, T.26315421 (Pataloģiska mele, amatu nezinu – apakšuzņēmēju meklētāja)

Krāpšanas shēma īsumā:

1.Sadarbības uzsākšanas laikā stāsta cik godīgs uzņēmums un strādā tikai ar apakšuzņēmējiem ,kuriem nav nodokļu parādi. Godīguma kalngals, ka notici veiksmīgai sadarbībai.

2.Avansus kategoriski līguma slēgšanas brīdī atsaka maksāt, neatkarīgi no avansa garantijas apdrošināšanas polisēm. Aizbildinoties, ka neesam pazīstami.

3.Sadarbības modelis paredz, apakšuzņēmējs veic darbus, bet ģenerāluzņēmējs nodrošina būvmateriālus būvdarbu veikšanai.

4.Sadarbības laikā materiālu sagādes problēmas kavējas līdz pat 1 mēnesim, no pieprasījuma brīža. Materiāli tiek sagādāti raustīti un nav iespējams produktīvi veikt nolīgtos darbus. Līdz beigās materiālu deficīts ir tādos apjomos, ka reāli nav iespējams pildīt pienākumus un darbi vienkārši tiek pārtraukti ģenerāluzņēmēja dēļ. Apturējām darbus un pieprasījām, lai sniedz
pierādījumus, ka ievesti būvmateriāli objektā – SIA Lokširs to neveica.

5.SIA Lokširs nolēma pārtraukt sadarbību, jo itkā mēs neveicam darbus un atteicās maksāt par padarītajiem apjomiem ,kurus apstiprināja būvuzraugs. Pasūtītājs apmaksāja mūsu darbus SIA Lokširs.

6.SIA Loksirs piedāvāja 30% no visas mums saņemamās summas un ,ja nepiekrītam, lai sūdzam tiesā. Sagatavoja viltotus dokumentus parakstīšanai un uzspieda – paraksti un saņem 30% vai nesaņem neko un sūdzi tiesā.

Shēmas kopsavilkums:
SIA Lokširs, nodrošina apakšuzņēmējiem materiālu, lai paveiktu kāda veida apjoma daļu, tad nesagādā materiālu, lai rastos nespēja veikt apakšuzņēmējam darbus. Tad talāk nosoda (un tapat nepiegādā materiālu), ka netiek veikti darbi un tāpēc nemaksāšot. Tad sagatavo viltotus dokumentus, lai oficiāli samaksātu ļoti nelielu daļu no tā ,kas reāli pienākas.

Piezīmes:
1.Pirmo reizi ierodoties objektā, cits apakšuzņēmējs mūs jau informēja par šo, bet neņēmām vērā.
2.Būvuzraugs informēja, ka ir jau vairāki apakšuzņēmēji nomainījušies.
3.SIA Lokširs neatbild uz nevienu epastu un komunicē tikai mutiski klātienē.