www.sudzibas.lv SIA Latvijas cepumu nams Sautīga cilvēku izmantošana

SIA Latvijas cepumu nams - Sautīga cilvēku izmantošana

Vēlētos brīdināt visus cilvēkus, kuri apsver domu nosūtīt CV uz konditora vai konditora palīga vakanci "Latvijas cepumu namā" Neesiet akli un neticiet soloijumiem, kurus vadība sola. Firmas galava ir cilvēks, kurš ir ļoti liels mahinators un ir bijis īpašnieks firmai, kurai tika pasludināta maksāt nespēja un notika tiesas proces. Šajā uzņēmumā sola apmācības, draudzīgu kolektīvu un adekvātu atalgojumu laikā! Tās visas ir pasakas, nekādas apmācības nemaz nenotiek, uzņēmuma vadība vērpj iekšējas intrigas un sanaido kolektīvu savā starpā! Atalgojums ne tuvu nav adekvāts un par virsstundām, kuras liek nostrādāt nemaz netiek maksāts! Atalgojums jāiet lūgties, jo laikā nauda netiek samaksāta! Šajā uzņēmumā cilvēki tiek izmantoti pēc pilnas programmas, vadība ar darbiniekiem izrīkojas pēc patikas, ja kas nepatīk nepaskaidrojot nekādus paskaidrojumus vienkārši liek parakstīt darba uzteikumu un padzen. Neticiet nevienam šī uzņēmuma vārdam un ja nevēlaties tikt izmantoti, neejiet strādāt uz "Latvijas cepumu namu"

Z