www.sudzibas.lv SIA KĀRE Slikts serviss

SIA KĀRE - Slikts serviss

Atpūšoties 16.08 Valmiera ara kafejnīcā Kare cesu13 biju paņēmusī bezalkoliskos dzērienus pēc kāda laika apsargs izdomāja iesviet (nevis godīgi pielikt krēslu) krēslu un viss tas kas bija uz galda saturs man ielija klepi es griezos pie bara kur iztīstīju situāciju uzklausīja īpašnieces meita man pateica ka neko nav redzējusī un neko nezin pēc tam griezos pie apsarga (jo uzreiz viņš paņēma vagu un iegāja blakus telpa) protams viņš neko neatbildēja un ari mans acis necentās radīties tāds apsargs nevar strādāt jo viņš varēja tā izdarīt pie jebkura galga godīgu būtu ja būtu bijis atvainojies nākošreiz man jābūt gatava uz visu varbūt sviedis ap augsu? Tāpēc es ari rakstu šo sūdzību lai valmierieši zin uz ko var būt gatavi atpūšoties Valmiera Cesu 13 ara kafejnīcā Kare

G g.o.d 18.08.2024

Spriežot pēc rakstītā teksta- tie nebija BEZALKOLISKOS kokteiļi! 😄