www.sudzibas.lv SIA "Jūsu apkalpošanas dienests" Apkalpošana un attieksme pret klientiem

SIA "Jūsu apkalpošanas dienests" - Apkalpošana un attieksme pret klientiem

Sveiki! Īsi sakot, es kā klients braucu mazgāt mašīnu ļoti bieži uz šo automazgātuvi (Pit_Stop),Atstājot mašīnu mazgātājiem, es dodos uz otro stāvu bāru, pasēdēd, iedzert kafiju vai pavakariņot. Bieži vien mani apkalpo bārmene vārdā Baiba. ĻOTI bieži vien sestdienās pasūtot kaut ko no virtuves, mani īsi sakot, viņa pasūta mani kur tālāk. Viņa atsakās padot man salātus vai kaut ko tml kaut arī tas ir viņas pienākums, pat tad kad nav pavāra uz vietas.ĻOTI bieži redzu viņu alkohola reibumā. Nav patīkami kad Tevi apkalpo stipri ierēbis darbinieks.Pat pasūtot kafiju, viņa atsakās to taisīt, viņa padod man ūdeni un paskaita rēķinu uz kalkulatora. Katru reizi kad atbraucu, viņa sēž smēķētavā vai nu pļāpā pa telefonu, vai nu dzer, vai nu smēķē, (dažreiz viņa pat nepamana, ka atnāk klienti kurus viņai takā būtu jāapkalpo.. Vai arī viņa speciāli ignorē savus darba pienākumus.) un man ir jāstāv pie letes un jāgaida kamēr šī princese atnāks uz bāru un apkalpos mani. Tā jau nav pirmā reize un ne otrā, un ne trešā, tā notiek gandrīz katru vakaru. Manas paziņas arī brauc uz šo mazgātuvi, tiem arī ir sūdzības par šo bārmeni.Īsi sakot esmu ļoti vīlies un pavisam nav patīkami viņu redzēt šo sievieti. Par otru bārmeni nav nekādu sūdzību, ļoti patīkama sieviete un vienmēr laipna.Paldies. Bet uz šīs mazgātuves bāru vairs nekad neiešu, bet maksāšu brigadierim.

H