SIA JORENS - KRĀPNIEKS

Piedāvā darbu Jelgavā un Jelgavas rajonā.Meklē mežstrādniekus ar savu zāģi.
Krāpnieki,sola naudu,bet nemaksā,lai dabūtu līgumu ir jābūt pāšnodarbinātā statusam. Par 4 objektiem samaksāja 10ls,sieva braukā ar baltu subaru.

J Jorensforest 08.11.2013

Sveiki šeit no JORENA īpašnieks, uzmanaties no tādiem cilvēkiem kā šie kuri ievietoja sūdzību, uzmanaties no šādiem darbiniekiem, kuri paši mežā izstrādā ko var, un nevar pavērt mājā muti un tad sieva, kura neko nezina nemaz ko vīrs un cik ir strādājis pieprasa nereālas summas, kur cilvēkam par padarīto ir samaksāts!!!, bet sievai nav labi, pats strādnieks pat pateikt neko nevar, visu regulē sieva, kura pat nezina cik daudz jāstrādā, lai nopelnītu tādu nauda kā pieprasa!!!ļoti nekainīgi cilvēki, kuri melo gan par objektiem, gan par saņemto naudu, kura ir maksāta pēc izdarītā un ir samaksāts!Cilvēki ļoti uzmanieties, un arī uzņēmēji pieņemot darbā strādnieku ar šādu SIEVU!!!Kura reāli nemaz nezina kas cik un kā un kura nedod pat vīram pat parunāt un kad zvana var pateikt iebāziet pakaļā savus latus!!!Ļoti nekaunīga sieviete!Un kā var likt sūdzību cilvēks?, kas nav strādājis pie mums un pati neko nesaprot un nezina par reālo situāciju.Tā ir ļoti liela APMELOŠANA!Un šeit var izskatīt civillikuma pantu par juridisko personu apmelošanu!Ir ziņas arī no objektiem par šo cilvēku kad ir paņēmis viņam nepiederošas lietas, un arī no darba netika atgrieztas darba lietas.Kaut Gan par padarīto šim strādniekam viss ir samaksāts!Un ne jau 10 Ls, kā te sieva raksta, kura loti labi zina, kad ir saņemts vairāk!Vienkārši ļoti nekaunīgi cilvēki, lai cilvēki zinātu šo strādnieku sauca Boriss Dmitrijevs no Šķibes.!Uzmanaties uzņēmēji no Vieglas naudas meklētājiem, un apmelotājiem!

A Alex2 08.11.2013

Neko sliktu par JORENU neteiktu, jo esmu strādājis šajā firmā un algu vienmēr esmu dabūjis, jo mežistrādē ir kārtīgi jāstrādā!Un no tādām sievām pa gabalu jāturās.