sia Garizims - melo

Aiznesu pie vinjiem salabot zaabakus. Teica, ka 5dien buus gatavi. Aizgaaju 5dien, teica, ka 6dien buus gatavi. Aizgaaju arii 6dien (shodien), teica, ka pirmdien Sto procent dolzhna bikj. Nevis budjet, bet dolzhna bikj. Diezgan daargi, domaaju, ka par taadu cenu jau buus viss ok, aatri un gatavs un viss labi, te tev nu bija, izraadiijass, ka straadaa tur kaut kaadi lohi. Protams, ka pilnu cenu es vinjiem nemaksaashu, cerams, ka vismaz buus normaali sataisiiti zaabaki, bet par taadu darbu ar klientiem vinjiem vispaar alga nepienaakas.

A Aniite45 19.10.2009

Shodien ir pirmdiena! Es tur biju! Un saakumaa man teica: jau brauc, jau ved, peec pusstundas buus. labi, es to pusstundu novazaajos pa Aagenskalna tirgu, aizeju atpakal uz to darbniicu un man pasaka: a nebuus! vispaar kur taa var!

galvenais ir vispaar dabuut atpakal zaabakus, kaa nekaa 70 Ls maksaaja, nu bet kad dabuushu, kaajaa virsuu un ar zaabaku pa purnu :D