SIA "Bauskas slimnīca" reģ,nr 43603017682 - pakalpojuma nesniegšana

17.08.24 Bauskas slinīcā ierodoties pēc trakumsērgas vakcīnas bija jānogaida 40 minūtes,lai uzzinātu ka vakcīnas nav.Tas pēc būtības ir medikaments kam jābūt uz vietas.Priekšniecības numuru nedeva,problēmu nerisināja.Tikai paziņoja ka jābrauc uz Jelgavu.Projām negāju,gaidīju savu medicīnisko palīdzību,par ko maksāju nodokļus.Mani par varēm gribēja dabūt prom kā rezultātā sanāca vārdu pārmaiņa,kas ieilga uz 40-60 minūtēm.Projām nojām negāju,jo vēlējos parunāt ar priekšiecību uz ko tika paziņots ka nāciet pirmdien un runājiet.Tikai lieta ir tāda,ka pote jāsaņem konkrētā dienā,savādāk viss jāsāk no gala un varbūt atkal nebūs vakcīnas.Tā ir konkrēta kādas personas neizdarība un kas to zin,varbūt kādam nepaveiksies un nākošreiz nebūs kāda dzīvībai svarīga medikamenta uz vietas,tikai tāpēc ka kāds kaut ko nav izdarījis.Beidzās viss ar to ka tika izaukta policija un mani kā noziedznieku izveda ārā.Policisti bija saprotoši,jo viņiem arī ir citreiz nepieciešama medicīniskā palīdzība.Gribētos saprast kādā valstī mēs dzīvojam un vai te Latvijā kāda amatpersona par kaut ko atbild vai visiem ir tikai tiesības un atboildības nekādas.

T tainsīgatiesa 3 st atpakaļ