www.sudzibas.lv SIA "BAF Ltd" Nav cenu pie precēm

SIA "BAF Ltd" - Nav cenu pie precēm

Gribēju brīdināt,ka uz šo veikalu nevar nākt ar skaidru līdzīgu naudu,pēc konkrētas preces.Jo cenas nav pusei veikalu un pie kases atšķiras cenas, kas norādītas zem precēm!!!Vēl tur vitrīnas nejiet,jāpērk sabojātas preces!!!Vadītāja ļoti nepieklājīga,noveļ vainu uz pārdevējām...

L lapsa2012 18.09.2012

Atbrauciet uz Madonas Bafiņu- tur pārdevējas jaukas, bet nu vadītāja gan- bolas uz visiem ar baltu aci, ja kādreiz pieiet pie kases tad tik nelaipna, ka bail pat paldies teikt. Un kur nu runāt par tādu lietu kā- vnk pasmaidīt! Kuģo kā laiva pa veikalu- nedod Dievs ceļā trāpīties- samīdīs visus pircējus :D

S seridans15 06.12.2013

Atbrauciet uz Skriveriem, nu tāda pretiga atieksme metenei kura apkalpo aiz vitrinas pie gaļām un saldumiem!!!Strada tikai sev nevis veikalam un pirc ejiem.Tirgus tāir viņas īsta vieta.