www.sudzibas.lv SIA "AK Investments" Uzbrukums, draudi nogalināt narkotiku reibumā

SIA "AK Investments" - Uzbrukums, draudi nogalināt narkotiku reibumā

Uzmanību! Esiet ārkārtīgi uzmanīgi! Vinš dzīvo undeklarēts Turaidas kvartalā, Jūrmalā. Šis mess man uzbruka divas reizes 2024. Gada 17. Jūnijā dzintaru koncertzāles priekšā. Esmu sportists un tāpēc izglābos tikai ar vidēji smagiem savainojumiem. Kreisā roka lauzta divās vietās, labās pirksts, smags smadzeņu satricinājums un daudzi sasitumi. Ceru, ka viņš paliks cietumā uz ilgu laiku! Draudēja nogalināt mani un manu ģimeni, atrodoties "kaifā".
Viņš gribēja mani vismaz sakropļot, sitot kā žurka divreiz! Pirmajā reizē es viņam piedevu, pēc otrās sāku vākt pierādījumus.
Documenti pielikumā.

I

Good Intentions 08.07.2024

Policija?

I inkognito99 08.07.2024

Mēs gatavojam prasību tiesā. Nepieciešama juridiskā palīdzība! Palīdziet! Man ir bail par savu ģimeni! Man ir maza meita!4,5 gadi

I inkognito99 08.07.2024

Viņš ir ļoti bagāts un teica, ka vinš lietoja kokaīnu un vēl kādas šnjagas! Diez vai šī viņam ir pirmā reize! Es no viņa īrēju dzīvokli 2021.-2022. No vina firmas AK Investments SIA! Pilnīgs kroplis!

Kriminllieta tika ierosinata 18.06

O oIo 08.07.2024

www.sudzibas.lv/irnieks-stanislavs-surskis-nemaksatajs-c2277772
Te sākotnējā sūdzība par autoru, lai lasītājam būtu skaidrs kurš patiesībā ir narkomāns un nemaksātājs...

держи дупло шире ;)

O oIo 08.07.2024

Šī portāla meklētājā ierakstiet "stanislavs surskis" un uzreiz kļūs skaidrs kurš patiesībā ir narkomāns un nemaksātājs...

I inkognito99 08.07.2024

О, походу Алексей "крыса". или уже пару месяцев до "петух" Климентов нарисовался)

I inkognito99 08.07.2024

ищ этого, крысёныш. можно понять, что у тебя был мотив ;)

I inkognito99 08.07.2024

Разблокируй меня - мои адвокаты всё никак тебя найти не могут. Такими темпами тебя в розыск объявят. Лучше приди с повинной и компенсируй весь ущерб. Ты всё равно сядешь, но не на полную катушку.

ž žurcis 08.07.2024

Pēc tiem skrīnšotiem neko nevar saprast. Tad jūs salabāt vai kas? Smieklīgi :D

Следствие разберётся )

суши сухари

I inkognito99 09.07.2024

Клименковс. Вряд ли сейчас твои деньги тебе помогут. Помня, как ты пищал как маленькая девочка, очевиден твой статус в твоём будущем месте жилья ;)

I inkognito99 10.07.2024

Слава Богу, что дзюдоист!

I inkognito99 10.07.2024

дизлайкает явно петушок со своей шайкой :D такие же лица нетрадиционной сексуальной ориентации! ;)

I inkognito99 10.07.2024

Дизлайки резко прекратились :D :D :D вы такие предсказуемые ))