www.sudzibas.lv SIA "AK Investments" Участник нападения на меня 17 июня и предполагаемый соучастник нападения на меня 10 июля и 16 июля

SIA "AK Investments" - Участник нападения на меня 17 июня и предполагаемый соучастник нападения на меня 10 июля и 16 июля

Šim kroplim ir milzīgs resurss, un tagad viņš to izmanto pret mani. Pret viņu ir ierosināta vismaz viena krimināllieta par uzbrukumu man un vidēji smaga kaitējuma nodarīšanu veselībai. Viņš arī, visticamāk, ir iesaistīts uzbrukumā man 10. Jūlijā mana bērna acu priekšā un 16. Jūlijā, kā arī Vasarnīcas zādzībā un lielas naudas summas nozagšanā.
Vakar vēlu vakarā netālu mežā atskanēja viens šāviens plkst.23.15 un atkal 3-4 šāvieni plkst.23.17.

Es lūdzu policiju paātrināt procesu!

R