Meklēšanas rezultāti

Forum Cinemas - nepeiklajīga attieksma pret klientiem ( Komentārs)

nepeiklajīga attieksma pret klientiem Es arī bieži esmu nonākusi šādās nepatīkamās situācijās. Taču tas nav tikai Forums Cinemas. Arī Cinamonā vakaros tu tiec izlaists pa evakuācijas izeju. Paraksti nokārtošanās problēmu atrisinu, aizejot uz WC jau filmas laikā.

Forum Cinemas - Slikta darbinieku attieksme un apkalpošana ( Komentārs)

Slikta darbinieku attieksme un apkalpošana Ļoti žēl, ka Forumcinemas valda negatīva atmosfēra gan no vadības pusespret padotajiem, gan klientiem. Ieteiktu Forumcinemas vadībai beigt mobingu pret padotajiem un apzināties, ka sliktais pašiem nāks atpakaļ.

Latviešu Biedrības Nams - Sabojāts koncerts ( Komentārs)

Tad, ja, piemēram, Forumcinemas seansa laikā cilvēki traucē seansu - bļauj, mētā ēdienu utt, vai tad nav jāvēršas pie Forumcinemas, lai ievieš kārtību? Vienmēr tā ir bijis. Kāpēc uz jebkuru citu pasākuma organizatoru, konkrēti, Biedrības namu tas neattiecas? Organizatoram ir pienākums uzturēt kārtību pasākuma laikā. Tie, kas to nedara ir vieglas naudas pisēji, kuriem nospļauties uz apmeklētājiem.

Lieliska Dāvana - Nepareizi kodi un izbojāti svētki ( Komentārs)

Nepareizi kodi un izbojāti svētki Tas jau nekas, ka tos kino kodus uz Lielisku dāvanu sūta no ForumCinemas :D Tādēļ arī šādi notiek - ForumCinemas atsūta nederīgus kodus, Lieliska dāvana kodus tikai pārsūta Jums , kurus saņēmuši no FC, tādēļ arī kasierīte bija tik laipna un iedeva Jums bezmaksas biļetes, jo tā ir FC VAINA :D

Forum Cinemas - Slikts servisa ( Komentārs)

Slikts servisa ...Nevienam neinteresē cik tālu Jūs braucāt, ir vai nav Jums bērni utt. Es neesmu bērnu, dzīvnieku, melno, balto vai vēl kādu radību pretiniece (pašai bērns, 5. gadi), bet kāpēc kāds uzdrošinās iedomāties ka pret viņu ir jāizturas ar īpašu attieksmi? Apmeklējot forumcinemas.lv mājaslapu, uzreiz visa informācija par noteikumiem ir acu priekšā. Un ja jau Jūs zinājāt cikos ir filma/multene, tad droši vien mājaslapu apmeklējāt, bet kinoteātra prasības izlēmāt ignorēt. Noteikumi visiem vienādi.

Aptaujucentrs.lv - Обман ( Komentārs)

Обман Arī gaidu dāvanu karti no šiem mēnesi un nekā. Labāk izmantot mansviedoklis.lv no tiem esmu saņēmis forumcinemas dāvanu karti, drīz jau jaunai sakrāšu, viss ok. Agrāk vēl bija askgfk, viņi bija godīgi taču vair nestrādā.

Ātrā palīdzība - Attieksme ( Komentārs)

Attieksme Man arī bija gadījums. Forumcinemās kinoteātri palika slikti. Pazvanīju ātrajiem un nosaucu adresi, pateicu, ka man visticamāk ar sirdi slikti, jo bija sāpes krūtīs un pulss neritmisks. Viņi vismaz 5 reizes prasīja kur tas ir vai nevaru kaut kā "savādāk aprakstīt savu atrašanos vietu". Bļāviens, ja jums pasaka precīzu adresi, kā lai vēl apraksta kur atrodaties??! Kronis visam, ka gadīju viņus veselas 25 minūtes un bija dienas vidus - nekādu sastrēgumu! Gaidot jutu, ka paliek arvien sliktāk!...

Rīgas starptautiskā autoosta - cena/serviss ( Komentārs)

cena/serviss Es pat nezinu, kur tādu papīru tagad vēl var nopirkt!!! Vasarā bija mēmās šausmas - tāda smaka, ka i uz wc vairs negribās... Iesaku visiem aiziet "pirms ceļa" uz Stockmann wc...respektīvi uz ForumCinemas bezmaksas wc...:)